פרסבילאסיק הוא הפתרון לאוכלוסיה הבוגרת

כל החיים שלכם פשוט ראיתם מצוין. לא הזדקקתם לשום עזר ראיה, ואפילו השווצתם בראיה המצוינת שלכם. ואז יום אחד, אתם מבינים שאתם מרחיקים כל פעם את הספר קצת כדי שתוכלו לקרוא בצורה נוחה יותר. אתם מתחילים גם להסתכל על המחשב ממרחקים שונים. אין ספק, שמה שאתם צריכים, זה לעזור הליך של פרסבילאסיק נגד התופעה של זוקן ראיה. אבל לפני שנבין כמובן מה כולל ההליך של פרסבילאסיק, נבין מהו זוקן ראיה. זוקן ראיה הוא תופעה נפוצה למדי, המתקיימת בקרב לא פחות מ85% מהאוכלוסייה הבוגרת שעברה את גיל 40. עם השנים הראיה המולטיפוקאלית שלנו נחלשת, והיכולת של העין שלנו להתמקד בעצמים במרחקים שונים נחלשת. אנשים רבים מתחילים לרכוש משקפי קריאה, חלק אפילו ישקלו להתחיל להתעסק עם עדשות מגע, תמיסות וכל הציוד הנלווה  (אם המצב יתאפשר להם) אבל אנחנו מציעים לכם פתרון אחר – לעבור הליך של פרסבילאסיק!

על התהליך של פרסבילאסיק

הטיפול ששמו פרסבילאסיק הוא בעצם טיפול ששיך למשפחת טיפולי הסרת משקפיים בלייזר. מה שמייחד את הטיפול פרסבילאסיק, הוא העובדה שהוא מיועד ספציפית למי שסובל מתופעה של רוחק ראיה בעקבות התופעה של זוקן ראיה. בעצם בתהליך של פרסבילאסיק הלייזר לא מוקרן במטרה לחתוך מעובי הקרנית שלנו, אלא יותר כדי לשנות את עיצוב הקרנית שלנו, על מנת להחזיר לה את היכולות המולטיפוקאליות שלה. ההקרנה של לייזר בשיטת פרסבילאסיק מתבצעת על שתי העיניים שלנו בו זמנית, ואין כל שימוש בלהב כירורגי כלשהו – אלא רק בפתיחה מיוחדת באמצעות קרני הלייזר. בהליך פרסבילאסיק, ראשית מכונת IR מיוחדת סורקת את העין שלנו, ובפרט את הרשתית שלנו. היא מזהה את שכבות הרשתית (לכל אדם יש שכבות רשתית במבנה מיוחד משלו, שקיים רק אחד כמוהו בעולם כולו). לאחר מכן, הנתונים נשלחים אוטומטית לזרוע רובוטית שפועלת בשיטת הwave front, כך שהזרוע יודעת בדיוק איך הקרנית שלכם צריכה להיראות בסוף התהליך של פרסבילאסיק.מיד לאחר שתעברו את התהליך פרסבילאסיק תבחינו בשיפור של הראיה שלכם – כ70% מהמטופלים לא נזקקים יותר למשקפי קריאה, ויכולת המיקוד שלהם חוזרת אליהם בכל המרחקים, קרוב ורחוק כאחד. ההליך עצמו של פרסבילאסיק נעשה בהרדמה מקומית בלבד, ולא חשים שום כאב במהלכו.

טיפולי פרסבילאסיק במכון"עיניים"

קליניקת "עיניים" מזמינה אתכם, בני ה40+ לבוא ולעבור טיפולי פרסבילאסיק בשיטה מתקדמת במיוחד, ששמה דגש על הדיוק ועל המקצועיות. טיפולי פרסבילאסיק בקליניקת "עיניים" מבצעים בכל רחבי הארץ, על ידי צוות של רופאים ומנתחים מומחים. יודגש שהניתוח עצמו נעשה ללא יד אדם, וכל כולו על ידי מכונות משוכללות במיוחד שיודעות לקרוא נכון את העין שלכם, ולהחזיר לה את יכולות המולטיפוקאל שלה שנשחקו עם השנים. אין תחליף למקצועיות הצוות של מכון "עיניים", ולשיטות המתקדמות שבהן אנחנו עושים שימוש – למען הרווחה שלכם כמובן.אז למה לחכות? אם גם אתם רוצים לעבור טיפולי פרסבילאסיק מתקדמים, אתם בסך הכל צריכים ליצור קשר עם מכון "עיניים", ולהמשיך לראות מצוין לאורך שנים רבות!