על שיטת Wave Front להסרת משקפיים

כמו שאתם יודעים, היום אין שיטה אחת של הסרת משקפיים, אלא שיטות רבות ומתקדמות עד מאד. אם גם אתם מתעניינים בנושא חשוב מאד שתכירו את שיטת Wave Front שהיא שיטה ייחודית ומתקדמת מאד. שיטת Wave Front היא למעשה לא שיטת ניתוח, אלא שיטה מיוחדת של בדיקה לפני ההסרה, וכן שיטה שיכולה לעזור למי שרוצה לעבור ניתוח לייזר להסרת בעיה שלא ניתנת לטיפול ע"י משקפיים (כלומר בעיות מתקדמות יותר מקוצר ראיה או רוחק ראיה). אז מהי שיטת Wave Front, ואיך היא יכולה לעזור לכם?

Wave Front והגילוי החכם

מה שמאד מייחד את שיטת Wave Front היא הסריקה החכמה שהיא עושה לעין שלנו. בשיטת Wave Front הסריקה מתבצעת לכל חלק בגוף שמשתתף בתהליך הראיה – כולל כל מיני עצבים, חלקים קטנים ושכבות דקיקות במיוחד של העין שלנו. כך מתקבל מיפוי מלא ומדויק במיוחד של העין שלנו. מדוע חשוב לבצע מיפוי מדויק? כי לפעמים הדיוק של הלייזר צריך להיות עוד יותר מהרגיל. ברור שבכל ניתוח להסרת משקפיים נדרש דיוק, אולם במקרים שבהם הקרנית שלנו דקה במיוחד, או שיש לנו בעיה מורכבת (דיופטר גבוה, בעיית ראיה מיוחדת), דרוש עוד יותר דיוק, דיוק שאותו אפשר להשיג באמצעות שימוש במערכת Wave Front.

את הנתונים שאספה מערכת Wave Front היא מעבירה ישירות לזרוע רובוטית מיוחדת, שהיא זו שלמעשה מבצעת את ניתוח הלייזר בעין שלנו. מכיוון שהתקבל מיפוי מדויק לחלוטין של העין שלנו ושל הבעיה שלנו – הזרוע יודעת לעבוד בדיוק מרשים במיוחד, ולטפל בבעיות ראייה רבות. פעמים רבות, השימוש בשיטת Wave Front יכול לחסוך התערבות כירורגית בקרב אנשים הסובלים מבעיות ראיה מיוחדות. כמו כן, Wave Front מאפשרת לעבור ניתוח מדויק ומקצועי יותר, וכך לחסוך כל מיני תופעות לוואי, וגם משך ההחלמה הופך להיות קצר יותר. אז אם גם לכם יש בעיית עיניים שאתם חושבים שהיא מיוחדת ומורכבת, אולי כדאי שתחשבו שוב – כי למערכת Wave Front יש את הפתרון עבורכם!

מכון "עיניים" עושים שימוש במערכת Wave Front

קליניקת "עיניים" בניהולו של ד"ר שמואל לוינגר, עושה כמובן שימוש במערכת Wave Front במגוון רחב מאד של ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר שנערכים בתחומה. צוות העובדים של "עיניים" הוא מיומן, ויש לנו צוות מקצועי במיוחד של רופאים, מנתחים, ואופטימטריסטים שיכולים לאבחן ולטפל בבעיות עיניים מכל הסוגים. כמובן שכחלק מהמקצועיות שלנו, אנחנו גם עושים שימוש במכשור מתקדם במיוחד, ובין השאר עושים שימוש בשיטת Wave Front המתקדמת במיוחד.

עבורנו אין שום גבול לרמת הדיוק שאפשר להגיע אליה – אנחנו רוצים שאתם תצאו מהמכון שלנו כמה שיותר מרוצים – עם ראיה מצוינת ומתוקנת.

אז בואו למכון "עיניים" כדי לעבור בדיקת התאמה להסרת משקפיים בלייזר, ובעזרת שיטת Wave Front נוכל לטפל בעיניים שלכם ולהחזיר את המצב לקדמותו.