עוד לא מאוחר בשביל טיפולי עיניים למבוגרים

טיפולי עיניים למבוגרים הם דבר שכמעט על כל אדם בוגר לעבור במהלך חייו. טיפולי עיניים למבוגרים יכולים להיות לאנשים שכבר שנים עוברים טיפולי ראיה עוד מאז הילדות, אבל גם עבור אנשים שמשך עשרות שנים לא סבלו משום בעיה. היום בזכות הרמה הגבוהה של איכות החיים, לא נדיר לראות גם אנשים בני 60 ואפילו 70 שבאים בפעם הראשונה למרפאת עיניים, כדי לעבור בפעם הראשונה טיפולי עיניים למבוגרים.

אולם, רוב האוכלוסייה, פונה בסביבות גיל 40 או 50 כדי לעבור בפעם הראשונה טיפולי עיניים למבוגרים. למעשה, על פי תורת רפואת העיניים, עינו של אדם נעשית כבר "בוגרת" בגילאי העשרה, ולרוב בגיל 18 העין כבר מעוצבת לחלוטין. אז אם הראיה שלנו כבר התקבעה, איך זה שאנחנו צריכים טיפולי עיניים למבוגרים?

טיפולי עיניים למבוגרים נותנים מענה רחב

גם לאחר גיל 18, בעיות ראיה שונות הדורשות טיפולי עיניים עדיין יכולות לצוץ. בעיית הראייה הנפוצה ביותר בקרב גילאים מבוגרים היא תופעת זוקן הראיה, אשר נקראת גם רוחק ראיה. במצב כזה, אנחנו מרגישים שקשה לנו לקבל מיקוד טוב על אובייקטים שקרובים אלינו. אם אתם מזהים תופעה כזו אצלכם, ולא משנה אם אתם בני 30 או 60. ראשית, שאתם צריכים לעשות זה לפנות לקליניקה שמבצעת טיפולי עיניים למבוגרים. חבל לכם סתם לגרור את הטיפול. אנשים לרוב חושבים לעצמם שמדובר בתופעה "שתחלוף במהירות", אולם האמת היא שרק אם תעברו טיפולי עיניים למבוגרים תוכלו להיפטר מהבעיה. לעתים אפשר להשתמש בעזרי ראיה שונים, ולעתים לעבור תהליך של הסרת משקפיים בלייזר.

תופעה נפוצה שיכולה להתרחש אצל מבוגרים היא תופעת העין העצלה. מצב כזה יכול להתקיים עקב פזילה של העין. יש גם אנשים שגוררים את המצב של עין עצלה עוד מהילדות. היום יש טיפולי עיניים למבוגרים שמתמקדים בנושא העין העצלה. מדובר על שיטת הנוירוויז'ן, שבמהלכה מוקרנות מיני שקופיות המותאמות באופן אישי למצב העין העצלה של המטופל. כמובן שיש אפילו בעיות ראייה שמיוחדות לגיל המבוגר, כמו לדוגמא הופעה של קטרקט, שכמובן מצריך אותנו ללכת במהירות לקליניקה שמבצעת טיפולי עיניים למבוגרים.

במרפאת "עיניים" מבצעים טיפולי עיניים למבוגרים

אז איפה אפשר לעבור טיפולי עיניים למבוגרים ברמה מקצועית וגבוהה? במכון "עיניים" כמובן! מכון "עיניים" הוקם ע"י דוקטור שמואל לוינגר בכדי לתת מענה רחב מאד לציבור, בכל מה שקשור לתחום של רפואת עיניים, ובפרט טיפולי עיניים למבוגרים. אצלנו בקליניקת "עיניים" אנחנו מבצעים מגוון רחב מאד של טיפולי עיניים למבוגרים, מכל הסוגים – החל מבעיות פשוטות של קוצר ראיה, ועד לבעיות מתקדמות הדורשות הליך כירורגי. בכל מקרה, שבו אנחנו מבצעים טיפולי עיניים למבוגרים, ההליכים נעשים על ידי אנשי מקצוע מובילים ומיומנים תחום רפואת העיניים.

בואו לטפל בעיניים שלכם, והפקידו אותם בידי הצוות המקצועי של מרפאת "עיניים" לקבלת טיפול איכותי.